Cartier Bileklik Altın Takı ve Bileklik Modelleri

Cartier Bileklik Altın Takı ve Bileklik Modelleri

Cartier bileklik altın tasarımları ile özellikle son birkaç yıldır kadınların favori parçaları arasında kendine yer bulmaktadır. Gerek kaliteli yapısı gerek şık tasarımı, ürünlerin öne çıkmasında büyük oranda etkili olmaktadır. Cartier bileklik modelleri, Mücevher dünyasında her geçen gün daha fazla ilgi görmektedir.

Altın Cartier bileklik modelleri arasında hem 14 ayar hem de 22 ayar seçenekleri vardır. Ürünler kullanım açısından olduğu kadar yatırım yapma açısından da kişilere büyük avantajlar sunar. Spor ve klasik olmak üzere farklı zevklere hitap edecek şekilde tasarlanan modeller günlük hayatın her alanında sizlere eşlik etmektedir. Peki Cartier bileklik altın modelleri nelerdir? Fiyat aralıkları nasıldır?

Cartier Bileklik Altın Modelleri

Cartier altın bileklik modelleri sadece Türkiye’de değil tüm dünya genelinde yoğun olarak ilgi görmektedir. Zaman içerisinde duyulan ilgi ile beraber dünyanın dört bir yanında satışa sunulmuştur. Cartier bileklik modelleri arasında zincirli ve kelepçeli tasarımlar yer alır. Kullanım durumunuza göre seçenekler arasında size hitap eden modellere yönelebilirsiniz.

Ürünler genel olarak taşlı yapıları ile ön plana çıkar. Bazı modellerde pırlanta tasarımlı taşlara yer verilirken, bazı modellerde farklı renklerdeki taşlara denk gelmeniz mümkündür. Modellerin ergonomik yapıları gün içerisinde kolay kullanım imkanını beraberinde getirir. Mücevher Dünyası üzerinden Cartier bileklik çeşitlerinin tamamına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Cartier Bileklik Altın Modelleri
Cartier Bileklik Altın Modelleri

Cartier Bilekliğin Gerçek Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Altın, hem değerli hem de kendine özgü birtakım özellikleri olan bir tür değerli maden olarak kabul edilir. Bu madeni diğer metal madenlerden ayrıştıran en büyük özellik ise, altının manyetik bir alan oluşturmamasıdır. Yani satın almış olduğunuz bileklik hakkında tam anlamıyla gerçek bilgilere ulaşmak adına yapacağınız en basit işlem, ürünü bir mıknatısa yaklaştırmak olacaktır. Bu işlemi Cartier bileklik altın modelleri üzerinde de yapabilirsiniz. Eğer mıknatıs ile bir çekim oluşuyorsa ürünün sahte olduğunu anlayabilirsiniz.

Altın madeninin bir diğer özelliği de özgül ağırlığıdır. Altın, tamamen özgül ağırlıkta olması sebebiyle ürünün ağırlığını da kontrol edebilirsiniz. Bu kontrolü elle yapmak biraz zor olabilir. Bu noktada bir kuyumcu terazisi yardımı ile tartıp öğrenebilirsiniz. 22 ayar Cartier altın bileklik modelinin sesi tok olur. Sahte ya da imitasyon olan bir altın ise daha tiz bir sese sahip olur. Bunu da not ederek altın takı satın alma sırasında değerlendirebilirsiniz.

Cartier Bileklik Altın Fiyatları ve Seçim Aşamaları

Cartier bileklik altın fiyatları üzerinde etkisi olan çok sayıda etmen vardır. Günlük kur oranı, gram değeri ve ürünün ayarı gibi her bir faktör fiyat skalası üzerinde doğrudan etkili olur. Yatırım açısından da son derece avantajlı olan Cartier bileklik çeşitleri, ileri vadelerde sizlere kazanç getirebilir.

Ürünlerin yurt dışındaki satış fiyatı dolar üzerinden hesaplanmaktadır. Türkiye’de ise genel olarak Türk Lirası cinsinden hesaplama yapılır. Her iki şekilde de fiyat aralıklarında etkili olan unsurlar aslında aynıdır. İleri vadede kazanç elde etmek adına satın alma sürecinde birkaç gün takipte kalmanız tavsiye edilir. Altının ons değerinin düştüğü günlerde alım yapmanız kazanç elde etmeniz noktasında önem arz eder.

Cartier Bileklik Altın Fiyatları
Cartier Bileklik Fiyatları

Cartier bileklik modelleri arasında seçim yaparken bilek numaranızı doğru bilmenizde fayda vardır. Bu sayede rahat bir şekilde kullanabileceğiniz bir ürünü daha kolay bulabilirsiniz. Aynı zamanda kullanım alanınızı da göz önünde bulundurarak seçimlerinizi yapabilirsiniz. Mücevher Dünyası sayfası üzerinden modellerin sahip olduğu bütün özellikleri inceleyebilirsiniz. Cartier Bileklik ve Bilezik Altın 14 Ayar & 22 Ayar başlıklı içeriğimizi de incelemek isteyebilirsiniz.

Mücevher Dünyası ile Güvenli Altın Alışverişi

Sipariş ettiğiniz ya da etmeyi düşündüğünüz bütün ürünler aynı gün stoktan kargoya verilir. Beğendiğiniz model için üretim sürecini beklemenize gerek yoktur. Direkt olarak beğendiğiniz ürün stoklardan temin edilerek sizlere ulaştırılır. Ayrıca bütün ürünlerimiz sigortalı olarak tarafınıza gönderilir. Ödeme kolaylığı olarak kredi kartına 3 taksit imkanı mevcuttur. Ürün satın alırken peşin fiyatına 3 aya kadar taksit yaptırma şansınız vardır. Bu durum yasal prosedürlere göre bazen farklılık gösterebilir. Ayrıca havaleye özel %10 indirim imkanı bulunur. Modellerimizde ölçü değişikliği yaptırma olanağınız mevcuttur. Bunu önceden bildirdiğiniz zaman ürün size istediğiniz ölçülerde gelir. 1952 yılından bu yana aktif olarak hizmet veren Mücevher Dünyası’ndaki bütün ürünler gerçek, TSE ve Ayar damgalı altınlardır.

Akdeniz Bölgesinin en büyük altın mağazası olarak bilinen Mücevher Dünyası, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutar. Ürünler en uygun fiyat garantisine sahiptir. YouTube ve Instagram üzerinden bizi takip ederek güncel fiyatlar ve modellerden haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir