22 Ayar Altın Zincir Fiyatları ve Modelleri

22 Ayar Altın Zincir Fiyatları ve Modelleri

Altın takı ürünlerinin vazgeçilmezi altın zincirler bir çok takı ile kombin yapılabiliyor. En güzel altın zincir modelleri ile kolye ucu, madalyon ve özel taşları kombinlemek için iyi bir zincir setine sahip olmak şart. Bu içerikte sizlere 22 Ayar Altın Zincir Fiyatları ve Modelleri hakkında detaylı bilgilere yer veriyor olacağız…

22 Ayar Altın Zincir Fiyatları ve Modelleri 2020

Altın zincir pek çok altın ürün ile kombinlenebiliyor. Bu özelliği zincirlerin pek çok ürüne adapte olabilmesini gerektiriyor. Bu sayede ise altın zincir modellerinde oldukça fazla model bulunabiliyor. Altın zincir modelleri halep zincir, pullu zincir, top altınlı zincir, burgulu zincir, samanyolu zincir, halat zincir, forse zincir, burmalı halat zincir, klasik zincir ve örgü zincir olarak isimlendirilebiliyor.

Yatırımlık Altın Zincir

Yatırım amacı ile alınan altın zincirlerin işçilikleri düşük olmaktadır. Kolayca bozdurulabilen yatırımlık altın zincirler madalyon ve kolye uçları ile de kullanılabilir. Yatırımlık altın zincir fiyatları güncel altın kuruna göre değişiklik gösterir ve gram bilgisi edinildiğinde fiyatını hesaplamak oldukça kolaydır.

22 Ayar Altın Zincir Modelleri 2020

22 Ayar Altın Zincir Fiyatları ve Modelleri
Altın Zincir Fiyatları ve Modelleri

2020 yılının en gözde 22 ayar zincir modelleri Mücevher Dünyası’nda sizleri bekliyor. En özel altın zincir modellerimiz en uygun fiyatlara sizleri bekliyor! 22 Ayar Altın Zincir modellerini inceleyin!

22 Ayar Altın Zincir Fiyatları ve Modelleri
22 Ayar Kalın Zincir Fiyatları ve Modelleri

Altın zincir modellerimiz kalın ve ince, uzun ve kısa olarak pek çok çeşidi ile satılmaktadır. Kısa altın zincirlerin aynı modelde uzunları da bulunmaktadır. Pek çok zincir modelimizin farklı uzunluktaki halleri sitemizde mevcuttur.

22 Ayar Altın Zincir Fiyatları ve Modelleri
22 Ayar Kalın Altın Zincir Fiyatları ve Modelleri

Altın zincir fiyatları zincirlerin uzunluklarına, işçiliklerine, ağırlıklarına, kalınlıklarına ve standartlarına bağlıdır. İşçiliksiz altın zincir modellerimizde 916 milyem hesabına göre hesaplama yaparak fiyatları hesaplayabilirsiniz. Güncel fiyatlara sahip altın zincir ürünlerimizi görmek için buraya tıklayın.

İnce ve Kalın Altın Zincir Modelleri

22 Ayar Altın Zincir Fiyatları ve Modelleri
İnce Altın Zincir Modelleri

Tarzını En İyi Yansıtan Altın Zincir!

22 Ayar Altın Zincir Fiyatları ve Modelleri
En şık altın zincir modelleri

22 Ayar zincir fiyatlarımızda %12 havale indirim fırsatından faydalanmak için acele edin! Sitemizde bulunan 22 ayar ürünlerin bir çoğunda havaleye özel %12 indirim bulunmaktadır. Sigortalı ve ücretsiz kargo imkanı ile kapınıza kadar hizmet veriyoruz. Ürünlerimiz size ulaşana kadar bizim sorumluluğumuz altındadır.

2020 Yılının en iyi altın zincir modelleri

Mücevher Dünyası sizler için en iyi altın zincir modellerini listeliyor. Her kombine her sezonda uyacak en iddialı ve en zarif zincirleri görmek için sitemizdeki altın zincir kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Fiyatları ve modelleri düzenli olarak güncelliyor olacağız.

Mücevher Dünyası ile Güvenli Altın Alışverişi

Sipariş ettiğiniz ya da etmeyi düşündüğünüz bütün ürünler aynı gün stoktan kargoya verilir. Beğendiğiniz model için üretim sürecini beklemenize gerek yoktur. Direkt olarak beğendiğiniz ürün stoklardan temin edilerek sizlere ulaştırılır. Ayrıca bütün ürünlerimiz sigortalı olarak tarafınıza gönderilir. Ödeme kolaylığı olarak kredi kartına 6 taksit imkanı mevcuttur. Ürün satın alırken peşin fiyatına 6 aya kadar taksit yaptırma şansınız vardır. Bu durum yasal prosedürlere göre bazen farklılık gösterebilir. Ayrıca havaleye özel %10 indirim imkanı bulunur. Modellerimizde ölçü değişikliği yaptırma olanağınız mevcuttur. Bunu önceden bildirdiğiniz zaman ürün size istediğiniz ölçülerde gelir. 1952 yılından bu yana aktif olarak hizmet veren Mücevher Dünyası’ndaki bütün ürünler gerçek, TSE ve Ayar damgalı altınlardır.

Akdeniz Bölgesinin en büyük altın mağazası olarak bilinen Mücevher Dünyası, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutar. Ürünler en uygun fiyat garantisine sahiptir. YouTube ve Instagram üzerinden bizi takip ederek güncel fiyatlar ve modellerden haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir